SVK 

Víta Vás chovateľská stanica čiváv FCI-SKJ

Chovateľ: Janka Šramková, Štúrova 1305/36, 024 04 Kysucké Nové Mesto, Tel.č.: +421 904 455 709, e-mail: jantariky@gmail.com

Výsledky výstav a ocenenia

C.I.B CH CELESTINE Jolly Pixie
«  rok 2011
C
E
L
E
S
T
I
N
E
Výstava Trieda Rozhodca Hodnotenie
MVP Veľká Ida 24.7.2011 čestná p. Brigitte Bregenzer (A) V 1
MVP Komárom 12.6.2011 šampiónov p. Gyula Sarkozy (H) V 1, CAC, res.CACIB,
Maďarský šampión
MVP Komárom 11.6.2011 šampiónov p. Ferenc Groschl (H) V 1, CAC, CACIB
MVP Szekesfehervar (H) 29.5.2011 šampiónov p. Szarkozy Gyula (H) Výborný 2, res.CAC
MVP Szekesfehervar (H) 28.5.2011 šampiónov p. Kiss Ibolya (H) Výborný 2, res.CAC
«  rok 2010  »
C
E
L
E
S
T
I
N
E
Výstava Trieda Rozhodca Hodnotenie
Komárom (H) 16. 10. 2010 šampiónov p. Zeljko Gajic (SLO) V2, r. CAC
MVP Krakov 4. 9. 2010 šampiónov p. Elżbieta Junikiewicz (PL) V 1, CWC, CACIB, Najlepšia suka plemena, Interšampión
NVP Ustroň 4. 7. 2010 šampiónov V 1, CWC
MVP GRAND PRIX SLOVAKIA Nitra 6. 6. 2010 šampiónov p. Jean-François Vanaken (BE) V 1, CAC,
Grand šampión SK
CVP Senec šampiónov p. Jovanovič Nemanja V 1, CAC
Komárom 23.5.2010 otvorená p. Radvánszky Katalin (H) V 1, CAC, res.CACIB
MVP Komárom 22.5.2010 otvorená p.Monika Petermayer (A) V 1, CAC, CACIB
MVP SPRINGDUODANUBE 16. 5. 2010 šampiónov p. Harry Vella (MT) V1, CAC
MVP SPRINGDUODANUBE 15. 5. 2010 šampiónov p. Řehánek Petr (CZ) V1, CAC, CACIB, Šampión Slovenska, kvalifikácia Cruft's 2011
CVP NITRACANIS
27.-28. 3. 2010
šampiónov pán Guniš M. (SK) V1, CAC
«  rok 2009  »
C
E
L
E
S
T
I
N
E
Výstava Trieda Rozhodca Hodnotenie
MVP GRAND PRIX SLOVAKIA Nitra 7.6.2009 otvorená pán Javorčík Vladimír (SK) V1, CAC, CACIB, Grand Prix Slovakia Winner
MVP SPRINGDUODANUBE Bratislava 10.5.2009 otvorená pán Gajič Željko (SLO) V2, r.CAC, r.CACIB
MVP SPRINGDUODANUBE Bratislava 9.5.2009 otvorená pani Alena Košťálová (CZ) V2
Medzinárodná výstava psov Opole 26.4.2009 otvorená pani Malgorzata Supronowicz (PL) V 3
Klubová výstava psov Opole 25.4.2009 otvorená pani Christine Rossier (CH) V 4
Krajova výstava psov Opole 24.4.2009 otvorená pani Kitty Sjong (DK) V 1, CWC,
Best Bitch of Breed,
Polský šampión
špeciálna výstava psov Vrbové 15.2.2009 stredná p. Vladimír Javorčík (SK) V1, CAC, Primus SK
MVP Trenčín 24.1.2009 stredná p. Jovanovič Nemanja (SRB) V2, r.CAC
NVP Olomouc 11.1.2009 stredná p. Ladislav Peroutka (CZ) V4
«  rok 2008  »
C
E
L
E
S
T
I
N
E
Výstava Trieda Rozhodca Hodnotenie
MVP CACIB Nitra 2.11. stredná p. Zsuzsana Petik (H) V3
NVP Brno 19.10.2008 stredná p. A.Košťálová (CZ) V
DUODANUBE Bratislava 17.8. stredná p. Miroslav Guniš (SVK) V3
DUODANUBE Bratislava 16.8. stredná p. Cristian Stefanescu (RO) V4
NVP Zakopane stredná p. Anna Rogowska (PL) V1, CWC
NVP Košice stredná p. Zsuzsana Petik (H) V2
MVP Intercanis Brno stredná p. Hana Ahrens (A) V
MVP Krakow stredná V1, CWC;
MVP Nitra mladých p. Siv Jernhake (S) VD2
CVP Senec mladých p. Jozef Šuster (SK) V4
MVP SPRINGDANUBE Bratislava mladých V2
rok 2007  »
Výstava Trieda Rozhodca Hodnotenie
MVP Budapešť dorast VN1
CH CASSIOPEIA Space beauty
«  rok 2011  
C
A
S
S
I
O
P
E
I
A
Výstava Trieda Rozhodca Hodnotenie
NVP Pápa (H), 06.08.2011 otvorená p. Radvanszky Katalin (H) V1, CAC,
Maďarský šampión
MVP Komárom 11.6.2011 otvorená p. Ferenc Groschl (H) V 1, CAC
«  rok 2008  »
C
A
S
S
I
O
P
E
I
A
Výstava Trieda Rozhodca Hodnotenie
MVP CACIB Nitra 2.11.2008 otvorená p. Zsuzsana Petik (H) VD
DUODANUBE Bratislava 17.8. otvorená p. Miroslav Guniš (SK) V
DUODANUBE Bratislava 16.8. otvorená p. Cristian Stefanescu (RO) VD
NVP Košice otvorená p. Zsuzsana Petik (H) V2
MVP Nitra otvorená p. Siv Jernhake (S) VD1
CVP Senec otvorená p. Jozef Šuster (SK) V1-CAC
rok 2007  »
C
A
S
S
I
O
P
E
I
A
Výstava Trieda Rozhodca Hodnotenie
MVP Budapešť: otvorená V1-CAC, R.CACIB
MVP Budapešť otvorená V1-CAC
NVP Brno, mladých p. Pinner Gertrude (A) V3
MVP DUODANUBE Bratislava mladých p. Ivaniševa Valentina V
MVP DUODANUBE Bratislava mladých p. Imrich Sopko (SK) V4
MVP Nitra, mladých p. Ovesná Božena (CZ) V
CVP Senec, mladých p. Imrich Sopko (SK) V3
MVP SPRINGDANUBE Bratislava mladých p. Ervin Deutcher (D) V4
MVP Brno, mladých p. Ivo Bartek (CZ) V
EDITH EILEEN z Jantárovej cesty
«  rok 2012  
E
D
I
T
H

E
I
L
E
E
N
Výstava Trieda Rozhodca Hodnotenie
MVP Veľká Ida 22.7.2012 stredná pán Tomasz Borkowski (PL) Výborný 1, CAC, res.CACIB
MVP Pécs (H) 24.6.2012 stredná pán Philip Behan (IE) Výborný 1, CAC, res.CACIB
MVP Pécs (H) 23.6.2012 stredná pani Vija Klucniece (LV) Výborný 1, CAC
NVP Salgotarjan (H) 13.5.2012 stredná pán Gröschl Ferenc (H) Výborný 1, CAC
CVP Banská Bystrica 6.5.2012 stredná pán Imrich Sopko (SK) Výborný 1, CAC
Klubová výstava Poprad 21.4.2012 stredná pán Miroslav Guniš (SK) Výborný 1, CAC
MVP NITRADOG Nitra 25.3.2012 stredná pani Oľga Dolejšova (CZ) Výborný 1, CAC
    rok 2011 »
E
D
I
T
H


E
I
L
E
E
N
Výstava Trieda Rozhodca Hodnotenie
MVP Komárom (H), 02.10.2011 mladých pán Gröschl Ferenc (H) Výborná 2
MVP Komárom (H), 01.10.2011 mladých Dr. Balogh Zsuzsanna (H) Výborná 3
NVP Brno (CZ) 18.9.2011 mladých p. Peroutka Ladislav, CZ V 3
NVP Pápa (H), 06.08.2011 dorastu p. Radvanszky Katalin, (H) VN1, najlepší dorast
MVP Veľká Ida 24.7.2011 dorastu p. Brigitte Bregenzer (A) VN 1
MVP Komárom (H) 12.06.2011 dorastu p. Gyula Sarkozy (H) VN
MVP Komárom 11.06.2011 (H) dorastu p. Ferenc Groschl (H) VN1, najlepši dorast
MVP Szekesfehervar (H) 28.5.2011 dorastu p. Kiss Ibolya (H) Veľmi nádejný,
najlepši dorast
MVP SPRINGDUODANUBE Bratislava 15.05.2011 šteniat pán Kliebenstein Horst (D) VN
MVP SPRINGDUODANUBE Bratislava 14.05.2011 šteniat pani CHIE EJIMA (JAP) VN
NVP NITRACANIS
19.-20.03.2011
šteniat p. Javorčík Vladimír (SK) VN
JCH. BEST GEM Vida Perra
«  rok 2013  
B
E
S
T

G
E
M
Výstava Trieda Rozhodca Hodnotenie
MVP WINTERSHOW Trenčín 26.1.2013 šampiónov pán Vladimír Javorčík (SK) Výborný1, CAC,
CACIB, BOS
Hanácka národná výstava psov, Brno (CZ), 6.1.2013 víťazov pán Robert Kubeš (CZ) Výborný1, CAC, Národný víťaz, BOB
«  rok 2012  »
B
E
S
T

G
E
M




















B
E
S
T

G
E
M
Výstava Trieda Rozhodca Hodnotenie
DUO CACIB
Nitra (SK) 2.12.2012
stredná pán Miroslav Guniš Výborný 2, res.CAC
DUO CACIB
Nitra (SK) 1.12.2012
stredná pán Jozef Šuster (SK) Výborný 2, res.CAC
DERBY-CACIB
Komarom (H) 21.10.2012
stredná pán Adam Ostrowski (PL) Výborný 1, CAC,
CACIB,
Derby Winner,
Maďarský šampión
DERBY-CACIB
Komárom (H) 20.10.2012
stredná pán Daniele Poltri (I) Výborný 1, CAC,
CACIB, BOB
České Budejovice (CZ) 14.10.2012 stredná pani Minarčíková Kateřina (CZ) Výborný 2, res. CAC
Moravskosliezská národná výstava psov Brno (CZ)
30.9.2012
stredná pani Košťálová Alena (CZ) Výborný 1, CAC,
NV, CAC ČMKU,BOB
Špeciálna klubová výstava Budapešť 29.8.2012 stredná pani Colette Muldoon (IRL) Výborný 1, CAC,
Víťaz špecialnej výstavy
MVP Mladá Boleslav 26.8.2012 stredná pani A. Rogowska (PL) Výborný 1, CAC,
CACIB, BOB,
IX. FCI 5.miesto
MVP DUODANUBE Bratislava 19.8.2012 stredná pani Linda Voláriková (SK) Výborný 2
MVP DUODANUBE Bratislava 18.8.2012 stredná pán N.Smolič (CRO) Výborný 2, res. CAC
Výročná výstava čiváv a papillonov Malý Lapáš (SK) 11.8.2012 stredná pán Arnie Schwarz (D) Výborný 1, CAC
NVP Zakopane (PL) 5.8.2012 stredná pani A.Rogowska (PL) Výborný 1, CWC,
najlepšia suka, BOB
MVP Veľká Ida 22.7.2012 otvorená pán Tomasz Borkowski (PL) Výborný 1, CAC,
CACIB, BOB
MVP Pécs (H) 24.6.2012 otvorená pán Philip Behan (IE) Výborný 1, CAC
MVP Pécs (H) 23.6.2012 otvorená pani Vija Klucniece (LV) Výborný 1, CAC,
CACIB, BOB
MVP NORD BOHEMIA CANIS Litoměřice (CZ) 26. - 27.5.2012 mladých pani Petkevica Beata (LV) Výborný 1, CAJC
NVP Salgotarjan (H) 13.5.2012 mladých pán Gröschl Ferenc (H) Výborný 1, CAJC, BOB
MVP SPRINGDUODANUBE Bratislava 12.5.2012 mladých pani Radu Daniela (RO) Výborný 1, CAJC,
Slovenský junior šampión, kvalifikácia na Cruft's 2013,
Klubová výstava Poprad 21.4.2012 mladých pán Miroslav Guniš (SK) Výborný 1, CAJC
MVP NITRADOG Nitra 25.3.2012 mladých pani Oľga Dolejšova (CZ) Výborný 1, CAJC
MVP NITRADOG Nitra 24.3.2012 mladých pán Jacobs Reiner (D) Výborný 3
MVP Brno (CZ), 5.2.2012 mladých p. Chantal Méry (F) V1, CAJC, BOJ,
junior BOG IX,
junior BIS 3.miesto
MVP Trenčín 28.1.2012 mladých pán Bierwolf Hans (A) V2
    rok 2011  »
B
E
S
T

G
E
M
Výstava Trieda Rozhodca Hodnotenie
Špeciálna klubová Ostrava (CZ) 29.10.2011 dorastu p. Dušan Paunovič, (SER) VN 1., Najlepší dorast
MVP Komárom (H), 02.10.2011 dorastu pán Gröschl Ferenc (H) VN 1., Najlepší dorast
NVP Komárom (H) Alpen-Adria show, 01.10.2011 dorastu pán Jean Blangino, FR VN 1., Najlepší dorast
MVP Komárom (H), 01.10.2011 dorastu Dr. Balogh Zsuzsanna (H) Veľmi nádejná 1., Najlepší dorast
NVP Brno (CZ) 18.9.2011 dorastu p. Peroutka Ladislav, CZ VN 1
Národná výstava psov PREŠOV 11.09.2011 šteniat p. Rogowska Anna, PL VN
NVP Pápa (H), 06.08.2011 šťeniat p. Radvanszky Katalin, H VN1, najlepšie šteňa
OLIVIA Ni-No Friend
«  rok 2013  
O
L
I
V
I
A
Výstava Trieda Rozhodca Hodnotenie
Hanácka národná výstava psov, Brno (CZ), 6.1.2013 dorastu pán Robert Kubeš (CZ) Veľmi nádejná 1
    rok 2012  »
O
L
I
V
I
A
Výstava Trieda Rozhodca Hodnotenie
Klubová výstava Poprad 10.11.2012 šteniat pán Imrich Sopko Veľmi nádejná
CH. BOSS HUGO BOSS z Jantárovej cesty
«  rok 2012
B
O
S
S

H
U
G
O

B
O
S
S
Výstava Trieda Rozhodca Hodnotenie
MVP Pécs (H) 23.6.2012 šampiónov pani Vija Klucniece (LV) Výborný 1
NVP Salgotarjan (H) 13.5.2012 otvorená pán Gröschl Ferenc (H) Výborný 1, CAC
CVP Banská Bystrica 6.5.2012 otvorená pán Imrich Sopko (SK) Výborný 1, CAC, Slovenský šampión
MVP NITRADOG Nitra 25.3.2012 otvorená pani Oľga Dolejšova (CZ) Výborný 1, CAC
MVP Trenčín 28.1.2012 otvorená pán Bierwolf Hans (A) V2, res.CAC
«  rok 2011  »
B
O
S
S

H
U
G
O

B
O
S
S
Výstava Trieda Rozhodca Hodnotenie
MVP Nitra 5.6.2011 otvorená p, Jozef Šuster (SK) V3
Celoštátna výstava psov - CAC Senec 3.6.2011 otvorená p, Brigita Kremser (SLO) V1, CAC
MVP Szekesfehervar 29.5.2011 otvorená p. Szarkozy Gyula (H) V
MVP Szekesfehervar 28.5.2011 otvorená p. Kiss Ibolya (H) V
MVP SPRINGDUODANUBE Bratislava 15.05.2011 otvorená pán Kliebenstein Horst (D) V 2, res.CAC
NVP NITRACANIS
19.-20.03.2011
otvorená p. Javorčík Vladimír (SK) V 1, CAC
    rok 2010  »
B
O
S
S

H
U
G
O

B
O
S
S
Výstava Trieda Rozhodca Hodnotenie
MVP Komarom 16.10.2010 stredná pán Zeljko Gajic (SLO) V 1, CAC
MVP Duodanube Bratislava 21.8.2010 stredná P. Zhuk Anatolij (BY) V 2
MVP Komárom 23.5.2010 stredná p. Radvánszky Katalin V 2, r.CAC
MVP Komárom 22.5.2010 stredná p. Monika Petermayer V 1, CAC
MVP SPRINGDUODANUBE 15. 5. 2010 stredná p. Řehánek Petr (CZ) V 3
Celkové výsledky:

Menu

TOPlist
optimalizace PageRank.cz